УКРАЇНА

20:19

20.05

Влада

Бджоли, встати! Суд іде…

0

Австрійська компанія «Zallzburg», що спеціалізується на виробництві унікального «дикого меду» у високогірних областях Альп, звернулася до суду із звинуваченнями на адресу свого конкурента - швейцарської фірми «Albert corp.». Суть звинувачення – «контрабанда» нектару швейцарськими бджолами.

Австрійські пасічники, стривожені різким зменшенням зборів альпійського «дикого меду», з’ясували, що щодня мільйони швейцарських бджіл «крадуть» нектар австрійських луків. Австрійці стверджують, що раніше «дикого меду», збір якого можливий лише в кількох гірських областях Альп, вистачало й Австрії, і Швейцарії. Але зросле останнім часом число швейцарських пасік на кордоні ставить під загрозу існування медового бізнесу в Австрії та є актом несумлінної конкуренції.

У результаті судового розгляду швейцарці визнали, що кількість пасік останнім часом дійсно збільшилася. Підвищення активності пояснюється новим багатомільйонним контрактом з англійською компанією «Medkoff», що використовує «дикий мед» у виробництві унікальної горілки “Medoff Wild Honey”.

Поки що суд не ухвалив рішення. Яким воно буде, ніхто не береться передбачити. Адже за всіма існуючими законами перетин товаром кордону без декларування і сплати мита кваліфікується як контрабанда. Але щоб це довести, необхідно придумати, яким чином визначити національність бджіл.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus