УКРАЇНА

06:06

28.05

Влада

Ющенко знову переміг Януковича

0

Відрив між основними кандидатами в президенти Віктором Ющенком і Віктором Януковичем надалі тримається на рівні 10 відсотків. Якби вибори відбулися в першій декаді липня, за Ющенка проголосували би 28,8%, за Януковича – 19,1%. Про це свідчать результати загальноукраїнського соціологічного опитування, яке провели Фонд «Демократичні ініціативи» і Центр «Соціс», повідомляє «Українська правда» .

Що стосується інших кандидатів, то за Петра Симоненка на початку липня проголосували 8,5% виборців, за Олександра Мороза – 6,6%, за Юлію Тимошенко – 2,7%, за Наталію Вітренко - 2,3%. Серед опитаних 4,8% відмовилися брати участь у виборах; 5,8% респондентів відповіли, що проголосували би проти всіх, 12,8% не визначилися зі своєю позицією.

Якби у другому турі виборів залишилися тільки Ющенко і Янукович, то у липні 40,4% виборців віддали свої голоси Ющенкові, а 31,1% – проголосували за Януковича. Проти обох проголосували 10,1% виборців, не взяли участі в голосуванні 6,0%, а 12,4% – не змогли визначитися з відповіддю.

Опитування проводилося з 1 до 8 липня 2004 року за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками й охоплює всі регіони України. Було опитано 1200 респондентів. Похибка репрезентативності не перевищує 3%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus