УКРАЇНА

06:53

26.05

Влада

Парламент України ратифікував угоду з Грузією про реадмісію

0

17 березня Верховна Рада ратифікувала міжурядову угоду між Україною і Грузією про прийняття і передачу осіб, які незаконно перебувають на території держав незаконно (реадмісію). За законопроект про ратифікацію цієї угоди в середу проголосували 305 народних депутатів із 430, що зареєструвалися в сесійній залі, передають «Подробиці».

Відповідно до угоди, якщо особа не виконує або припиняє виконувати необхідні умови в’їзду чи перебування на території однієї зі сторін, то вона, за наявності доказів або підстав вважати, що ця особа є громадянином другої сторони, подає подання цій державі, що повинна прийняти вищевказану особу без додаткових формальностей.

Крім того, кожна зі сторін буде приймати громадян третіх країн або осіб без громадянства, якщо буде доведено, що ці особи незаконно потрапили на територію іншої країни безпосередньо з її території.

Угода визначає, що кожна зі сторін забезпечить відповідний супровід на всій території держави вигнаного громадянина третьої держави, або особи без громадянства, якщо передавальна сторона зробить відповідний запит. Витрати, пов’язані із супроводом і можливим поверненням таких осіб несе передавальна сторона.

В угоді відзначається, що вона підписується на невизначений термін і набуває чинності на 30-й день після того як сторони обмінялися нотами і повідомили про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття договором чинності.

Кожна зі сторін може припинити дію угоди, проінформувавши про це іншу сторону письмово. У такому разі угода буде вважатися недійсною через 90 днів після одержання іншою стороною цього повідомлення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus