УКРАЇНА

15:59

18.06

Влада

Київська ТРК оскаржуватиме ліцензію «1+1»

0

Київська регіональна державна телерадіокомпанія готова оскаржувати видачу ліцензії студії «1+1» на мовлення на каналі УТ-2 , заявив директор КРДТРК Віктор Пасак, повідомляє «Телекритика».

Як повідомлялось, сьогодні Національна рада України з питань телебачення й радіомовлення оголосила студію «1+1» переможцем конкурсу на 9 годин мовлення на УТ-2.

В КРДТРК наполягають, що державні компанії за законом мають пріоритет при видачі ліцензій на частоти.

Під час розгляду конкурсних заявок на засіданні Нацради Віктор Пасак нагадав, що КРДТРК вже мала ліцензію на шість годин мовлення. Сьогодні Київська ТРК має лише дві години ефіру. Після видачі ліцензії «1+1» компанія не матиме можливості мовити, оскільки не має мережі в області, а має ліцензію на 12 годин мовлення лише на один Рокитнянский район.

За словами Пасака, на замовлення цієї компанії прораховано п’ять частот, які мають найближчим часом бути виставлені на конкурс Нацрадою. Але до цього часу компанія, очевидно, змушена буде працювати як продакшн-студія.

Пасак зазначив, що КРДТРК не розвивала власну мережу через те, що компанії тільки вісім років і «всі частоти в Київській області вже були розібрані або комерційними, або комунальними, або районними ТРО». І додав, що у Києві отримати частоту також проблематично.

У цілому ж з отриманням «1+1» ліцензії на весь канал УТ-2, 14 державних телерадіокомпаній залишилося без ефіру, їх доведеться ліквідовувати. Про це заявив на засіданні Нацради президент ДТРК «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР) Василь Юричко. Це, в основному, ОДТРК, які не мають своїх мереж у регіонах і мовили на вільних годинах на УТ-2.

Сьогодні під час конкурсу в Нацраді усі ОДТРК зняли свої заявки на участь у конкурсі на УТ-2 на користь УТР. Однак УТР не отримала ліцензію на цю частоту. Де мовитимуть ці 14 ДТРК, поки що залишається під питанням.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus