УКРАЇНА

07:46

25.05

Влада

Standard&Poors оцінив Україну на «В» з плюсом

0

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poors (S&P) підвищило довгостроковий суверенний кредитний рейтинг України з В до В+. У той самий час короткостроковий кредитний рейтинг України залишився без змін на рівні В, - повідомляють «Українські Новини».

Агентство мотивує підвищення довгострокового рейтингу України поліпшенням показника зовнішньої ліквідності країни, що продовжує зростати, прийнятним рівнем держборгу, гарними економічними показниками і потенціалом їхнього подальшого росту.

S&P підкреслює, що важливим фактором для ухвалення рішення про підвищення рейтингу України стало поновлення співробітництва країни з Міжнародним валютним фондом у рамках програми «попреджувальний» stand by.

Агентство також відзначає значний ріст резервів Національного банку України з 7 до 9 млрд. доларів у період з кінця 2003 року до кінця червня 2004-го і макроекономічну стабільність у цілому.

«Макроекономічна стабільність... підтримує поліпшення інвестиційних можливостей і удосконалення експортного потенціалу», - говориться в повідомленні S&P.

За оцінками рейтингового агентства, незважаючи на те, що майбутні президентські вибори в Україні вносять певний елемент політичної нестабільності, серйозного погіршення зв’язків України з міжнародним співтовариством, на думку S&P, очікувати не слід.

У квітні 2003 р. агентство S&P залишило рейтинг України на рівні «B» з негативним прогнозом, а в травні 2003-го поліпшило прогноз рейтингу з «негативного» до «стабільного».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus