УКРАЇНА

17:37

25.05

Влада

Депутати не знають, як функціонуватиме насправді Постанова ВР про мораторій на перевірки ЗМІ

0

Народний депутат, член депутатської групи «Солідарність», заступник голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова й інформації Юрій Артеменко не хоче загадувати, як прийнята вчора Постанова Верховної Ради «Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації в 2004 році» функціонуватиме насправді.

При цьому він нагадав, що в 1999 році діяв мораторій на проведення перевірок ЗМІ на час передвиборної кампанії. «Але тоді і влада, і контролюючі органи були більш чесними і більш законослухняними. Постанова має не категоричний характер. Це, своєрідна, форма звертання до Кабінету Міністрів України і ДПАУ, тобто це більше політичний акт ніж законодавчий», - додав депутат.

Ю.Артеменко розраховує, що після прийняття цієї Постанови Верховною Радою і після заяв глави держави щодо цього питання уряд і органи контролю «зроблять висновки і припинять безпрецедентні втручання в діяльність ЗМІ», повідомляє LIGA ONLINE.

Ю.Артеменко відзначив, що відповідний проект Комітет Верховної Ради з питань волі слова й інформації вніс на розгляд Верховної Ради ще в жовтні минулого року, однак голосування всіляко затягувалося: «На словах усі були – за, а на ділі проект ставився на порядку денному одним з останніх, через що до нього просто не доходила черга. Тоді ми від імені Комітету вийшли з листами на контролюючі органи. Треба відзначити, що відгукнулася тільки Національна рада з телебачення і радіомовлення».

Нагадаємо, що проект Постанови Верховної Ради «Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації на передвиборний період 2004 року» N4275 був внесений з метою створення відповідних умов для об’єктивного висвітлення ходу передвиборної кампанії з виборів Президента України. У цьому зв’язку одне з основних завдань - запобігання зловживань з боку контролюючих органів під час перевірок діяльності ЗМІ.

  Посилання за темою:  

» Новини: Рада заборонила перевірки ЗМІ до виборів

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus