УКРАЇНА

01:03

24.02

Влада

В школи повертається “Зірниця”

0

З початку навчального року в Україні вперше стартуватиме військово-спортивна гра дітей та юнацтва “Патріот”. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

Рішення щодо започаткування гри спільно ухвалили керівники Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства у справах сім’ї, дітей та молоді. Гра проводитиметься поза уроками.

Головними завданнями гри є розвиток у молоді високих морально-психологічних якостей на кращих традиціях Українського війська, удосконалення фізичного розвитку та підготовка юнаків до служби у Збройних Силах й інших силових структурах. Разом з цим учасники гри вивчатимуть історію українських військових формувань, опановуватимуть початкову військову підготовку. Гра також запроваджена з метою популяризації здорового способу життя.

“Патріот” проводитиметься протягом навчального року. У процесі гри діти та юнаки об’єднуватимуться в загони. Керівництво грою здійснює Головний штаб, склад якого затверджується спільним наказом організаторів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus