УКРАЇНА

12:04

21.05

Влада

Звільнено начальника Держінспекції охорони Чорного моря

0

Міністерство охорони навколишнього природного середовища увільнило від обов’язків начальника Державної інспекції охорони Чорного моря Славу Долинського, повідомляють «Українські Новини».

Про це заявив начальник Державного упнравління екології і природних ресурсів в Одеській області, виконуючий обов’язки начальника Державної інспекції охорони Чорного моря Петро Чабаненко з покликаннями на наказ міністра охорони навколишнього природного середовища Сергія Полякова від 14 липня.

Чабаненко не уточнив причин звільнення Долинського. Він додав, що з 16 березня по 14 липня Долинський перебував у відпустці через хворобу.

«Долинський хворів тривалий період, при цьому часто мінялися люди, виконуючі обов’язки начальника інспекції, а співробітники мітингували, порушуючи тим самим законодавство про держслужбу. У зв’язку з цим міністр екології і природних ресурсів Сергій Поляков і губернатор Одеської області Сергій Гриневецький ухвалили рішення про моє призначення в. о. начальника Державної інспекції охорони Чорного моря з 27 квітня, поки не буде наведено ладу», - сказав Чабаненко.

Чабаненко додав, що прокуратура Одеської області доручила йому скасувати 29 висновків Держінспекції, що дозволяють будівництво різних об’єктів на узбережжя Чорного моря, що були прийняті за період керівництва інспекцією Долинським.

За словами Чабаненка, прокуратура також порушила кримінальну справу щодо незаконних дій Держінспекції, і в зв’язку з цим доручила йому провести слідчо-екологічну експертизу.

Нагадаємо, що в квітні цього року працівники Держінспекції охорони Чорного моря звернулися до прем’єр-міністра Віктора Януковича з проханням звільнити Полякова з посади міністра охорони навколишнього природного середовища. Працівники Держінспекції заявили, що останнім часом триває переслідування їхнього колективу і його керівника, проводяться упереджені перевірки, планується зміна керівництва, що фактично веде до ліквідації Поляковим держінспекції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus