УКРАЇНА

10:01

21.05

Влада

Аграрії не продадуть зерно дешевше, ніж по 850 гривень за тонну

0

Від закупівельної ціни на зерно врожаю цього року значною мірою залежатиме, чи лишаться шанси на відродження українського села. Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики і земельних відносин Іван Томич, - повідомили «proUA» у прес-службі блоку «Наша Україна».

«За останнє десятиліття українському селу нанесено жахливого удару. За весь цей час поліпшення в агропромисловому секторі спостерігалося лише одного разу – в 2000–2001 роках. Регресивні процеси на селі настільки глибокі, що знадобиться, принаймні, кілька років активних дій, щоб виправити нинішню кризову ситуацію», – заявив народний депутат. Він переконаний, що поточний рік зіграє надзвичайно важливу роль: «Якщо процес стагнації АПК затягнеться ще на кілька років, то ми взагалі можемо втратити шанс відродити село».

За словами Томича, якщо ціна на продовольче зерно врожаю 2004 року буде нижчою від 850 гривень за тонну – це буде згубна ціна. Продавати зерно дешевше Асоціація фермерів і землевласників не буде.

Коментуючи можливість повторення торішньої ситуації, коли уряд скуповував зерно за заниженими цінами, внаслідок чого трейдери продали зерно за кордон, голова профільного парламентського комітету відзначив, що аграрний комітет парламенту доклав максимум зусиль, щоб унеможливити торішню кризу. «Ми надали урядові всі можливі важелі впливу для утримання цінової стабільності, відновили пільги селу, які уряд намагався скасувати. Якщо Кабміну і цього виявиться мало, це означатиме повне дилетантство чи свідчитиме про злодійський підхід до розв’язання проблем села», – підкреслив Томич.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus