УКРАЇНА

10:11

21.05

Влада

Проект держбюджету-2005 буде в парламенті 15 вересня

0

Перший віце-прем’єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров сподівається, що закон про держбюджет на 2005 рік буде ухвалений ще до кінця поточного року. Про це він заявив на сьогоднішній прес-конференції, повідомляє кореспондент «proUA».

Азаров повідомив, що уряд планує направити проект держбюджету на наступний рік в парламент 15 вересня. Міністр не сумнівається, що парламент без жодних проблем підтримає цей проект закону в першому читанні. Певні проблеми, на думку Азарова, можна прогнозувати при прийнятті проекту держбюджету в другому читанні, яке намічене на листопад 2004 року. «Але я думаю, що політична відповідальність членів парламенту буде достатньою, щоб прийняти бюджет у другому читанні і в цілому», – сказав він. Своєчасне прийняття держбюджету на 2005 рік Азаров назвав запорукою його 100-% виконання.

Микола Азаров повідомив, що уряд уже розпочав довгострокове планування проекту держбюджету. За його словами, пропонується включити в держбюджет виконання державних цільових програм на загальну суму 38 млрд. грн. Воднораз Азаров наголосив, що ця сума є завеликою і, «безумовно, її залишити не можна». Пріоритетними державними програмами на 2005 рік Азаров назвав розвиток АПК, реформування Збройних сил України і підвищення конкурентноздатності української економіки.

Віце-прем’єр висловив надію, що уряду при розгляді і прийнятті держбюджету на 2005 рік вдасться знайти консенсус з парламентським бюджетним комітетом і зокрема з його головою Петром Порошенком.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus