УКРАЇНА

10:54

28.05

Влада

13 друкарень відмовились друкувати «Остров»

0

Дніпропетровське видавництво «Зоря» стало 13 поліграфічним підприємством, що відмовилося друкувати донецьку опозиційну газету Остров за останні три тижні. Як заявив заступник редактора газети Сергій Фурманюк, відмова була пояснена «технічними причинами», повідомляє ІМІ.

Дніпропетровщина – третя область після Донецької і Луганської, у якій «типографські верстати виходять з ладу відразу після того, як на них друкувалася опозиційна газета», повідомив Фурманюк.

Заступник редактора розповів, що директор друкарні Анатолій Полішко заявив Острову: «Ми не будемо з вами працювати, немає технічних можливостей. У нас машина зламалася.... Шукайте іншу друкарню. Але в Дніпрі вас не надрукують».

«Заяви директорів друкарень не відповідають дійсності, тому що підлеглі їм виробничі відділи і бухгалтерії вже після відмови Острову продовжують прийом нових замовлень і клієнтів на обслуговування», - вважає заступник редактора Острова.

«І в цьому зв’язку мову потрібно вести не про технічні «негаразди» вітчизняної поліграфічної індустрії, а про чітко виражену алергію на опозиційне видання, якою змушують хворіти директорів друкарень бацилоносії, що працюють у виборчому штабі прем’єр Януковича», - підсумував Фурманюк.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus