УКРАЇНА

20:52

27.05

Влада

Створюється блок на підтримку Януковича

0

24 політичні партії і 63 громадські організації мають намір підписати угоду про створення блоку на підтримку кандидата в президенти Віктора Януковича. Про це йшла мова в понеділок під час засідання представників політичних партій і громадських організацій, що підтримали Януковича як кандидата на президентську посаду, - повідомляє кореспондент «proUA».

Планується, що угода про створення блоку буде підписана 24 липня під час проведення всеукраїнського форуму в Києві і в регіонах.

На даний момент назва політичного блоку остаточно не визначена. У той самий час виборчий штаб Януковича пропонує варіант «Разом заради майбутнього», як робочі назви розглядаються також варіанти «Україна за Януковича» і «За справедливу Україну».

Організаційну групу з формування блоку і проведення форуму очолив лідер НДП Валерій Пустовойтенко. Крім того, на базі НДП у всіх регіонах будуть створені оргкомітети зі створення політради блоку.

В інтерв’ю журналістам лідер НДП Пустовойтенко висловив думку, що блок на підтримку Януковича надасть значну підтримку виборчому штабові прем’єр-міністра. Він підкреслив, що Янукович є «реальним кандидатом, який може перемогти».

Зі свого боку, керівник штабу Януковича, лідер «Трудової України» Сергій Тігіпко відзначив, що виборчий штаб «не відмовиться ні від чиєї допомоги». Він підкреслив, що головним завданням штабу є недопущення повторення помилок, зроблених під час парламентських виборів 2002 року. Крім того, запорукою перемоги Януковича є відмова від «зловживання адміністративним тиском». Тігіпко підкреслив, що виборчий штаб зробить усе можливе, аби «показати кандидата Януковича як людину».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus