УКРАЇНА

03:52

25.05

Влада

Євросоюз не задоволений законом про розвиток автопромисловості

0

Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України передало Євросоюзу на його прохання ухвалений 18 березня закон про розвиток автомобільної промисловості і готується до більш детальних переговорів з цього приводу. За словами заступника міністра економіки та з питань європейської інтеграції Валерія П’ятницького перші дискусії з приводу нового закону вже почалися, повідомляє «ICTV».

За словами П’ятницького, більш детальні консультації з цього приводу з ЄС можуть відбутися в травні. Він також повідомив, що крім питання стимулювання автомобільної промисловості, Брюссель у процесі узгодження звіту робочої групи про вступ України до Світової організації торгівлі також має намір обговорити з Києвом питання в сфері санітарних і фітосанітарних мір, технічних бар’єрів, захисту прав інтелектуальної власності, відшкодування податку на додану вартість, оподатковування, застосування експортного мита.

Як повідомлялося, закон про розвиток автомобільної промисловості в Україні встановлює пільгидля ЗАТ «ЗАЗ» і ЗАТ «ЛАЗ». На думку опонентів закону, цей документ створює нерівні умови для інших українських підприємств, що збирають автомобілі, і веде до подальшої монополізації ринку, повідомляє “Інтерфакс-Україна”. Євросоюз вже не вперше критикує запровадження законів, які створюють українським автомобілевиробникам кращі умови для бізнесу.

  Посилання за темою:  

» Новини: Україна та ЄС визначили чергові пріоритети співпраці

» Новини: ЄС підтримуватиме коштами громадські організації

» Новини: ЄС чекає від влади України чіткої відповіді на свою заяву

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus