УКРАЇНА

12:47

20.06

Влада

ОБСЄ запропонували навчити українських спостерігачів на виборах

0

США запропонували Організації безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) навчити українських спостерігачів до виборів президента і заявили, що чекають від України відповідного дозволу. Про це сказав представник місії США в ОБСЄ Джеймс Кокс, повідомляють «Українські Новини».

США вважають, що уряд України має дозволити участь безсторонніх вітчизняних спостерігачів на виборах президента. За словами Кокса, США переконані, що іноземних спостерігачів на виборах буде недостатньо, щоб забезпечити ефективний моніторинг без підтримки з боку українських спостерігачів. У зв’язку з цим США запропонували, щоб набір і тренування таких спостерігачів здійснювало Управління з демократичних інституцій і прав людини ОБСЄ. Це, за словами Кокса, відповідатиме інтересам України.

Кокс також відзначив важливість присутності саме українських спостерігачів на виборах. «Незважаючи на очікувану присутність багатьох іноземних спостерігачів, ці вибори належать і повинні належати українцям», - сказав він.

Нагадаємо, що раніше голова Центральної виборчої комісії Сергій Ківалов закликав місцеву владу сприяти іноземним спостерігачам на виборах президента.

Виборча кампанія в Україні офіційно почалася 3 липня. Вибори президента відбудуться 31 жовтня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus