УКРАЇНА

02:31

27.05

Влада

«Собор» закликав Ющенка і Янковича провести теледебати

0

Українська республіканська партія «Собор» запропонувала лідеру блоку «Наша Україна» Віктору Ющенкові і прем’єр-міністру Віктору Януковичу провести публічні теледебати, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Як свідчать результати соціологічних опитувань, саме між Вами розгорнеться основна боротьба за президентську посаду. Тому дуже важливо, щоб громадяни України добре знали не тільки Ваші обличчя і біографії, але й чітко уявляли, який шлях подальшого розвитку держави пропонує кожен з Вас. Тільки на основі такої інформації вони зможуть зробити по-справжньому усвідомлений вибір», - говориться у зверненні Центральної Ради партії до двох кандидатів.

Партія «Собор» закликала В.Ющенка і В.Януковича провести серію публічних теледебатів «з основних проблем внутрішньої і зовнішньої політики і шляхів їх вирішення». «Ми пропонуємо також залучити до участі в цих теледебатах визначених Вами за обопільною згодою авторитетних і незалежних експертів, які зуміють прокоментувати телеаудиторії окремі аспекти Ваших програм, оцінити їхні переваги і недоліки», - говориться в зверненні.

«Ми наголошуємо: згода або незгода кожного з Вас з ідеєю публічних теледебатів між двома найбільш рейтинговими кандидатами стане мірилом щирості Вашої, Вікторе Андрійовичу, і Вашої, Вікторе Федоровичу, заяв і про готовність перемогти відкрито і чесно», - говориться в зверненні партії «Собор».

Центральна Рада «Собору» також направила лист президенту Леоніду Кучмі з нагоди десятиріччя його президентства.

«УРП «Собор» не може поздоровити Вас з 10-річчям Вашого перебування на президентській посаді, оскільки 10 років Вашого президентства стали для України роками втрачених можливостей і регресу у справі утвердження суверенної національної державності, становлення демократії і громадянського суспільства», - говориться в листі.

Партія «Собор» закликала Л.Кучму забезпечити чесний і прозорий характер майбутніх виборів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus