УКРАЇНА

20:53

27.05

Влада

В АП підзаробляють у позаробочий час

0

Адміністрація президента спростувала звинувачення в підготовці планів масштабної фальсифікації виборів президента, про які вчора, 8 травня, заявив один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов. Про це повідомили «Українські Новини».

За словами заступника глави Адміністрації президента, керівника Головного аналітичного управління Василя Базіва, Адміністрація президента участі у виборах не бере. Він порекомендував учасникам виборів уважніше стежити за діями конкурентів, щоб не програти їм.

«Доки штаби кандидатів шукатимуть ворогів у цьому будинку (Адміністрації президента – Авт.), вони можуть прогавити дії своїх конкурентів. Вони не з тими воюють», – сказав Базів. Він також заявив, що існує перекручене уявлення про те, чим займається АП, і підкреслив, що її працівники не беруть участі у виборах професійно. «Може, хтось там підробляє у штабах у вільний від роботи час», – сказав Базів. При цьому він зазначив, що основні працівники займаються тільки роботою в Адміністрації і не причетні до штабів.

Базів також висловив думку, що не тільки провладні кандидати можуть бути зацікавлені у фальсифікації виборів.

Нагадаємо, що один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов заявив, що в блок має інформацію про підготовку тотальної фальсифікації виборів президента. Для цього, за його словами, в Адміністрації працює оперативний штаб під керівництвом її глави Віктора Медведчука. За словами Турчинова, план фальсифікації нібито передбачає виготовлення дублікатів протоколів з виборчих дільниць і другого комплекту бюлетенів, якими в ніч виборів підмінять справжні документи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus