УКРАЇНА

13:03

21.06

Влада

Литвин остерігається “тріумфу” переможця президентської гонки

0

Лідер НАПУ Володимир Литвин вважає, що для партії легковажно було б обмежитися тільки формальним виявом про підтримку певного кандидата на пост президента, не визначивши програму своєї подальшої діяльності. Про це він заявив сьогодні під час шостого з’їзду НАПУ, - передає кореспондент «proUA».

Литвин відзначив, що сьогодні свідомо звужується політичне поле, яке несе загрозу деструктиву. Тому не можна допустити, щоб президентські вибори стали тріумфом одного з кандидатів.

Він також висловив впевненість у тому, що вибори повинні консолідувати Україну, а не «пересварити» кандидатів. За його словами, усі кандидати на пост президента України не повинні обмежуватися тільки побудовою якихось перспектив до 31 жовтня 2004 року .

Він підкреслив, що результати президентських виборів визначать подальшу перспективу розвитку України. Крім того, Литвин висловив думку, що сьогодні відбуваються спроби звузити боротьбу за президентське крісло до двох сил, що є взаємовиключними – провладних і народних. За словами лідера НАПУ, партія, приймаючи рішення про підтримку на пост глави держави Віктора Януковича, повинна бути упевнена, що він підтримає мету, програму і завдання НАПУ. «Необхідно розглядати це питання, як програму нашого подальшого співробітництва», - сказав він.

Литвин також висловив думку, що президентські вибори не повинні стати періодом змагань, а мають привести до конструктивного діалогу між усіма політичними силами. Голова ВР запропонував делегатам наступного року провести черговий з’їзд НАПУ для того, щоб розробити нову програму. Спікер також вважає, що партія повинна найближчим часом стати партією європейського зразка.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus