УКРАЇНА

16:55

19.01

матеріали по темі:

Влада

Мін’юст засвідчив документи 10 партій

0

Міністерство юстиції України засвідчило копії статутів та свідоцтв про реєстрацію 10 політичних партій, які висунули кандидатів на участь у виборах президента України. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мін’юсту.

Засвідчення копій свідоцтв про реєстрацію та статутів здійснюється відповідно до статті 51 Закону України “Про вибори президента України”. Засвідчення уставних документів політичних партій починається з початку виборчої кампанії – за 119 днів до виборів, і закінчиться за 95 днів до дня виборів, коли припиняється реєстрація кандидатів в президенти.

Як повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, з 3 по 8 липня Мін‘юст засвідчив копії свідоцтв про реєстрацію та статутів Всеукраїнського політичного об’єднання «Єдина родина», Партії регіонів, Комуністичної партії України, Соціалістичної партії України, Комуністичної партії робітників і селян, Ліберально-демократичної партії України, Народної партії вкладників та соціального захисту, Прогресивної соціалістичної партії України, Народного руху України “За єдність”, Партії промисловців і підприємців України.

Станом на 9 липня в Міністерство юстиції надійшли на засвідчення копія свідоцтва про реєстрацію та статуту Організації українських націоналістів в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus