УКРАЇНА

02:20

28.05

Влада

ЦВК 12 липня оголосить конкурс на виготовлення урн

0

Планується, що постійний тендерний комітет Центральної виборчої комісії в понеділок 12 липня оголосить відкритий конкурс на виготовлення прозорих виборчих урн для проведення виборів президента України. Про це повідомив заступник голови ЦВК Ярослав Давидович.

Давидович повідомив, що відповідно до закону про вибори президента, на кожній ділянці з чисельністю виборців до 500 осіб має бути 2 урни, до 1,5 тис. - 4 урни, більше 1,5 тис. - 6 урн. Зважаючи на це, для проведення виборів необхідно виготовити 102 тисячі великих урн і 79 тисяч маленьких переносних, для голосування за місцем проживання.

Він нагадав, що на виготовлення прозорих урн передбачено 86 млн. грн., виходячи з вартості 600 грн. на одну урну. Разом з тим, ЦВК сподівається, що загальна сума буде значно меншою, повідомляє «Експерта-центр».

Давидович вважає, що без використання конвертів, у котрі будуть вкладатися бюлетені для голосування, неможливо буде забезпечити таємне голосування. Він висловив сподівання, що Верховна Рада восени повернеться до цього питання і прислухається до пропозицій ЦВК. Для виготовлення конвертів необхідно 120 грн., сказав він.

Заступ. глави ЦВК нагадав, що в Україні вже є практика застосування конвертів при голосуванні, зокрема, на референдумах у 1990 і в 2000 році.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus