УКРАЇНА

10:58

24.05

Влада

ГПУ: керівництво «Волі» відпустили незаконно

0

Генеральна прокуратура України вважає звільнення з-під варти директора найбільшого оператора кабельного телебачення у Києві компанії «Воля» Сергія Бойка і його заступника Валерія Салямова незаконним. Про це «proUA» повідомили у прес-службі ГПУ.

«Апеляційний суд міста Києва, грубо порушуючи закон, звільнив обвинувачуваних з-під варти. То ж для чиєї користі діє суд, чиї інтереси захищає?» - говориться в повідомленні.

Згідно із заявою прес-служби, Генпрокуратура вважає дивною позицію суду, а також негативну реакцію деяких творчих об’єднань і ЗМІ на порушення кримінальних справ за фактами поширення порнографії компанією «Воля».

Прес-служба зауважила, що фінансові потоки компанії «Воля» проходять через офшорні зони на Кіпрі і фактичне керівництво компанією здійснюють іноземці - громадяни Сполучених Штатів Америки. «То ж чому вони не розвивають свій бізнес, заснований на трансляції порнографічної продукції, у себе в країні? Напевно тому, що там діють тверді закони», - сказано в повідомленні.

На думку Генпрокуратури, у цій ситуації для України є справою честі довести дієвість власних законів.

Прес-служба також повідомила, що зараз технічне оснащення компанії арештоване; компанія продовжує трансляцію українських телеканалів.

Нагадаємо, що вчора, 7 квітня, Апеляційний суд Києва звільнив з-під варти керівництво компанії «Воля» – Бойка і Салямова.

Адвокати просили звільнити Бойка і Салямова з-під варти, оскільки обраний судом запобіжний захід не адекватний вазі правопорушення, яке ставиться їм за провину.

Бойка і Салямова обвинувачують у розповсюдженні порнографії, провадженні діяльності без ліцензії і відмиванні грошей, отриманих злочинним шляхом.

«Воля» надає послуги аналогового кабельного мовлення «Воля Кабель», цифрового мовлення «Воля Преміум ТБ», а також доступу до Інтернет по кабельних мережах під торговельною маркою «Воля Бродбенд».

Кабельні мережі компанії «Воля» охоплюють понад 500 тис. абонентів у Києві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus