УКРАЇНА

17:36

21.05

Влада

Тарасюк залишить посаду голови МЗС в разі кардинальної переміни зовнішньої політики

0

В разі кардинальної переміни зовнішньої політики України Міністр закордонних справ Борис Тарасюк напише заяву про звільнення з посади. Про це він сказав, відповідаючи на питання журналістів, які обставини можуть спонукати його залишити посаду голови МЗС.

«Якщо говорити про гіпотетичне питання, то очевидно, що це кардинальний поворот в зовнішній політиці. Однозначно для мене інших інтересів не існує, окрім інтересів нашої держави і проведення зовнішньополітичного курсу, окресленого Президентом Ющенком», - зазначив Тарасюк.

Воднораз Міністр наголосив, що не передбачає подібного розвитку подій, оскільки тоді це буде суперечити задекларованим в Універсалі національної єдності положенням, а також політичними домовленостям, досягнутим учасниками круглого столу щодо зовнішньополітичного курсу України. «Але гіпотетично, якщо таке трапиться, то це буде причиною подання заяви (про звільнення з посади Міністра закордонних справ - ред.)», - уточнив Тарасюк.

Сьогодні під час свого представлення голова МЗС відзначив, що натепер зовнішньополітичний курс України залишається незмінним. За його словами, «зовнішня політика України не буде ні прозахідною, ні просхідною, а проукраїнською, і в її основі будуть українські національні інтереси».

Тарасюк нагадав також, що посада Міністра закордонних справ відноситься до квоти Президента України. «Якщо мені Президент висловив таку довіру, я приймаю її з вдячністю, оскільки вважаю, що ми, всі учасники оранжевої революції, повинні допомагати Президентові Ющенку, а не, так би сказати, створювати йому атмосферу дискомфорту в проведенні державної політики, як внутрішньої, так і зовнішньої», - зазначив Міністр. Голова МЗС України наголосив, що своє призначення сприймає як прояв довіри і високу оцінку діяльності всього зовнішньополітичного відомства.

За матеріалами «ЛІГАБізнесІнформ».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus