УКРАЇНА

01:34

24.05

Влада

„Регіонали” добиватимуться регіонального статусу російської мови через Європарламент

0

Депутат Верховної Ради Вадим Колесніченко із фракції Партії регіонів готує скарги до Європейського парламенту на перешкоджання центральною владою України діям місцевої влади, яка надає російській мові статус регіональної, посилаючись на Європейську хартію регіональних мов або мов меншин.

Про це Колесніченко повідомив на прес-конференції в Севастополі в понеділок, інформують «Українські новини».

«Мені потрібно буде зустрітися зі своїми колегами-адвокатами з англійського юридичного агентства з тією метою, щоб там допомогли і підготували до створення такі документи, які називаються скарги або заяви в Європейський парламент, в комісію з реалізації Хартії (Європейської хартії регіональних мов або мов меншин), за конкретними фактами порушення самої Хартії», - сказав він.

Колесніченко вважає, що звернення до Європейського парламенту спонукає Україну виконувати «Європейську хартію регіональних мов або мов меншин». «Це буде удар через Європу з тим, щоб нас, нарешті, почули і виконали хоч би чинне законодавство», - заявив він.

Як повідомлялося, 15 березня 2003 Україна ратифікувала «Європейську хартію регіональних мов або мов меншин».

Статус регіональної російській мові надали ряд міських і обласних рад, після чого ці рішення були опротестовані прокуратурами цих регіонів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus