УКРАЇНА

17:35

21.05

Влада

У вересні до Ради прийде 11 нових депутатів

0

До Верховної Ради України після відкриття другої сесії парламенту п’ятого скликання у вересні прийде 11 нових депутатів на місця призначених в уряд, які повинні скласти повноваження.

Нагадаємо, 4 серпня парламент затвердив Віктора Януковича на пост Прем’єр-міністра і персональний склад нового Кабінету Міністрів. З 24 членів уряду, включаючи Прем’єра, 11 - народні депутати (6 - від Партії регіонів, 3 - від «Нашої України» і 2 - від Соцпартії).

За підсумками парламентських виборів Партія регіонів отримала 186 мандатів, «Наша Україна» - 81, Соцпартія - 33.

Останній зареєстрований депутат за списком Партії регіонів - Анатолій Рудник (194-й номер списку). Повноваження повинні скласти 6 депутатів.

Таким чином, від Партії регіонів до парламенту можуть пройти: Ігор Мітрошкин (номер 195 списку), на момент виборів - віце-президент акціонерного комерційного банку «Імексбанк», проживає в Одесі; Володимир Фалько (196), гендиректор миколаївського підприємства «Термінал-Укрхарчозбутсировина», проживає в Миколаєві; Василь Демчишен (197), пенсіонер, проживає в Києві; Михайло Разгоняєв (198), помічник-консультант народного депутата, проживає в Дніпропетровську; Микола Якименко (199), перший заступник Житомирського обласного відділення Партії регіонів; Володимир Литвинов (номер 200), бригадир прохідників окремого підрозділу «Шахта «Добропільська», проживає в місті Добропілля Донецької області. Всі - члени Партії регіонів. Всього за списком цієї партії балотувалися 444 кандидати.

Якщо хтось із кандидатів з якихось причин відмовиться від мандата чи партія ухвалить інше рішення, депутатами можуть стати наступні за списком або керівник донецького обласного відділення Партії регіонів Володимир Демидко (номер 201), або заступник голови Одеського облвідділення Партії регіонів Петро Петрик (номер 202).

У блоці «Наша Україна» з 81 народного депутата зареєстровано 80 (до парламенту також пройшов Леонід Черновецький (номер 29), який також виграв вибори міського голови Києва, і його реєстрація відкладена до вересня). Останній зареєстрований за списком «Нашої України» депутат - Станіслав Сташевський (82-й номер), який був першим віце-прем’єром відправленого у відставку уряду Юрія Єханурова. Повноваження мають скласти 3 депутати.

83-м у виборчому списку блоку йде Сергій Бичков, який був депутатом парламенту минулого скликання, проживає в Києві. За ним - Володимир Шкляр, народний депутат минулого скликання, проживає в селі Клепініно Червоногвардійського району Криму. 85-й номер списку - депутат минулого скликання Олексій Козаченко, проживає в Одесі. Всі - члени партії «Народний союз «Наша Україна».

Є шанс стати депутатами у кандидатів від «Нашої України» - члена Партії промисловців і підприємців, що входить до блоку, Віктора Лещенка (86-й номер списку), на момент виборів - начальник управління з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи Харківської обладміністрації, або у нардепа минулого скликання Миколи Кульчинського (член НСНУ), що проживає в Києві.

Всього у виборчому списку «Нашої України» 389 кандидатів.

Останній зареєстрований за списком Соцпартії депутат - 33-й номер списку Сергій Чмирь. Повноваження повинні скласти 2 депутати.

34-й номер списку СПУ - Василь Богачук, на момент виборів - помічник-консультант народного депутата, проживає в Тернополі. 35-й - Геннадій Савосін, помічник-консультант народного депутата, проживає в Хмельницькому.

«Запасними» кандидатами у соціалістів є 36-й номер списку Юрій Зубко, який на момент виборів був заступником голови Державного комітету України у справах ветеранів, або Ігор Урбанський (номер 36), заступник голови ради директорів ТОВ «Морський Бізнес-Центр» (Одеса).

За матеріалами «Подробиці».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus