УКРАЇНА

20:52

22.05

Влада

Турчинов оприлюднив план фальсифікації виборів

0

Розроблено принципово новий і цинічний сценарій фальсифікації виборів. Про це сьогодні заявив народний депутат, перший заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов. За його словами, партія отримала цей план з джерел наближених до Адміністрації президента та силових структур України, повідомив кореспондент «proUA».

За словами Турчинова, в Адміністрації президента нібито створено оперативний штаб під керівництвом керівника адміністрації Віктора Медведчука і за участі представників регіональної влади, МВС, СБУ, Генпрокуратури. Такі штаби нібито також створюються в усіх регіонах, щоб контролювати всі виборчі дільниці і забезпечити перемогу владного кандидата.

Турчинов повідомив, що план передбачає висунення технологічних кандидатів в президенти. “Це досить дорогий процес. Такий кандидат нікому не відомий, це лише прізвище. Їх висунення необхідно, щоб отримати переважну кількість “своїх” представників у виборчих комісіях всіх рівнів”, – сказав депутат.

Наступним кроком, за словами Турчинова, стане ретельний добір членів дільничних і окружних виборчих комісій, які будуть готові до проведення тотальної фальсифікації виборів.

Депутат сказав, що традиційні схеми фальсифікації – шантаж, підробки, вкидання бюлетенів на закритих виборчих дільницях (лікарні, військові частини, в’язниці) – можуть забезпечити не більше 10% додаткових голосів. Тому, згідно плану, за кілька днів до голосування у більшості виборчих дільниць будуть виготовлені і підписані дублікати протоколів виборчих комісій із необхідними для влади результатами. Винятком можуть стати лише дільниці в Західній Україні. Більшість підписів на фальшивих дублікатах протоколів будуть справжніми, а кілька підписів представників опозиції будуть професіонально підроблені. Також на протоколах будуть стояти справжні печатки.

Турчинов також повідомив, що в день голосування більшість членів комісій відмовляться підписувати копії протоколів для спостерігачів та опозиції, – передбачено, що в комісіях співвідношення представників влади і опозиції складатиме 4:1. Далі, згідно з планом, до ЦВК відправлять фальшиві протоколи.

Крім цього, для всіх виборчих дільниць передбачено виготовити ще один комплект бюлетенів, в яких голоси будуть розподілені відповідно до даних у фальшивих протоколах. Цими комплектами, як сказав Турчинов, будуть підмінені справжні бюлетені, а далі ЦВК терміново оголосить результати виборів на користь кандидата від влади. “Скарги опозиції до судів прийматися не будуть, оскільки в неї бракуватиме підстав”, – сказав Турчинов. Він також додав, що на саму виборчу кампанію влада звертатиме мало уваги, головний акцент буде спрямовано на формування громадської думки, що вплив кандидата від влади зростає.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus