УКРАЇНА

10:43

28.05

www.photolenta.com

www.photolenta.com

Ющенко скасував статус МЗС як координатора всієї зовнішньої політики

0

Президент Віктор Ющенко скасував Положення про міністерство закордонних справ, яке давало йому статус головного органу в центральній виконавчій владі в реалізації зовнішньої політики та координуванні зовнішньополітичних заходів, зокрема щодо підготовки до вступу до Європейського Союзу та НАТО. Про це йдеться в указі Президента № 678/2006 від 3 серпня, передають «Українські Новини».

Ющенко скасував ним саме Положення про МЗС і ті укази, які вносили до нього зміни.

У останній редакції Положення про МЗС від листопада 2005 року Ющенко встановив, що міністерство є провідним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у сфері зовнішніх відносин.

Положення також визначало МЗС як провідний орган в координації всіх зовнішньополітичних заходів, у тому числі і щодо створення передумов для вступу України до Європейського Союзу та НАТО.

«Міністерство закордонних справ України як центральний орган виконавчої влади є головним (провідним) органом в системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у сфері зовнішніх відносин України і координації заходів в цій сфері, зокрема спрямованих на реалізацію стратегічних цілей зовнішньої політики України із забезпечення входження України до європейського простору і створення передумов для отримання Україною членства в Європейському Союзі та НАТО», - йдеться в положенні, яке з 3 серпня втратило силу.

Як повідомлялося, Ющенко послив статус МЗС в листопаді 2005 року, скасуваши запроваджену президентом Леонідом Кучмою координацію МЗС з боку Головного управління з питань зовнішньої політики Адміністрації Президента.

Ющенко знову зробив МЗС координатором всієї зовнішньої політики.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus