УКРАЇНА

04:09

25.05

Влада

Янукович має намір шукати компроміси з Росією

0

Прем’єр-міністр Віктор Янукович має намір вирішувати всі проблемні питання у відносинах з Росією шляхом компромісу. Про це він сказав в інтерв’ю «Известиям».

«Ми визначатимемо відносини з Росією як пріоритетні, але збудуємо їх виходячи з українських національних інтересів», - сказав Янукович. «Все, що стосується окремих випадків - таких, як газовий, - ми вирішуватимемо під час переговорів. Ми забудемо слово «вимагати», ми шукатимемо компроміси», - додав він.

Глава уряду також сказав, що «перші «прем’єрські візити» зробить в трьох напрямах», але ще не знає в якому порядку. «До Москви, в США і до Брюсселя. Коли ці візити відбудуться, вирішуватиму разом з президентом», - сказав Янукович.

Кажучи про економічну ситуацію в Україні, Янукович відзначив, що не вважає ситуацію критичною. «Хоча ми не можемо ігнорувати проблеми, що з’явилися за останні рік-півтора», - додав він.

За словами Януковича, його уряд має намір «підвищувати інвестиційну привабливість України, будувати ефективну економіку». «Ми знаємо, що зараз загострилася проблема з тарифами в житлово-комунальній сфері. Ми підійдемо до цього питання зважено, створимо гнучкі механізми - з урахуванням ситуації в регіонах. Ми шукатимемо шляхи поліпшення життя людей. Ми знайдемо можливості формування нових соціальних програм», - сказав він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus