УКРАЇНА

02:18

27.04

Влада

Гавриш: «Центр» – це продукт «Нашої України»

0

Група “Центр” у Верховній Раді України - це “висококласний технологічний продукт “Нашої України”, сказав координатор парламентської більшості Степан Гавриш в інтерв’ю газеті «Голос України».

За його словами, ця група голосує “виключно в розрізі інтересів “Нашої України” і “вона є певним “троянським конем”, сконструйованим для розвалу парламентської більшості”.

С.Гавриш зазначив, що всередині більшості триває конфлікт інтересів між політичними групами і пошук шляхів їх розв’язання. “Сьогодні нас об’єднати може лише одне – програма єдиного кандидата від парламентсько-урядової коаліції”, - вважає він.

За словами координатора, парламентська більшість існує, оскільки жоден з 238 народних депутатів заяву про вихід з більшості не подав. “Хоч вона нагадує “колосса на глиняних ногах”, який ще стоїть, але удари, завдані останнім часом, призвели до серйозних тріщин”, - підкреслив С.Гавриш.

Він наголосив, що не може бути парламентська більшість стабільною, коли весь парламент “живе в умовах постійної кризи”, і справа тут не лише у президентських виборах.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus