УКРАЇНА

14:24

18.06

Влада

Гриценко хоче бачити військовий бюджет в розрізі кожної військової частини

0

Сьогодні, 5 серпня, Міністр оборони України Анатолій Гриценко дав доручення відпрацювати методики розрахунків витрат бюджетних коштів у персоніфікованому варіанті. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Міністерства оборони.

«Я хочу бачити військовий бюджет не тільки в розрізі загальної бюджетної програми, а й в розрізі кожної військової частини», - наголосив він на нараді з керівним складом оборонного відомства.

Міністр оборони пояснив, що це надасть змогу отримати зрозумілість, на що витрачаються кошти кожним військовим організмом і ефективно управляти цим процесом.

Він також зазначив, що такого аналізу до цього часу у Збройних Силах не було і у майбутньому це стане передумовою вдалого менеджменту, який існує в успішних бізнес-структурах.

Гриценко запропонував долучити до розробки та відпрацювання такої методики розрахунків фахівців Київського Національного університету ім. Т.Г. Шевченка та інших профільних наукових установ.

«Без детального економічного аналізу ми приречені витрачати кошти без підвищення ефективності їх використання», - підкреслив міністр.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus