УКРАЇНА

02:15

27.04

Влада

Янукович провів перше засідання нового Кабміну

0

Новопризначений Верховною Радою прем’єр-міністром Віктор Янукович відразу ж після затвердження в Раді нового складу Кабінету Міністрів провів перше засідання уряду. Сам він зайшов в будівлю Кабміну близько опівночі, передають «Українські новини»

Перш ніж зайти в зал засідань, він зайшов до кабінету прем’єр-міністра.

Засідання Кабміну, яке тривало близько 40 хвилин, він розпочав з привітання новопризначених членів уряду.

Янукович сказав, що хоче, щоб співпраця Кабміну з парламентом і Президентом була ефективною. «Щоб ми не гралися в політику, а дотримувались зобов’язань», - сказав прем’єр-міністр.

Янукович відзначив, що найближчим часом Кабмін почне розробляти програму дій уряду, яка буде затверджена і під неї буде розроблено бюджет на 2007 рік. Янукович вимагав від міністрів подумати про структуру управління галузями, наголосивши на необхідности застосування інновацій.

Прем’єр доручив міністрові із зв’язків з Верховною Радою Івану Ткаленку розробити механізм координації співпраці Кабміну і Ради.

Він також доручив міністрові юстиції Роману Зваричу відпрацювати механізм ухвалення актів Президента.

Крім того, він доручив віце-прем’єрові Володимиру Рибаку запропонувати модель співпраці Кабміну з регіонами, яка б не створювала додаткові перешкоди регіонам, а сприяла вирішенню їхніх проблемних питань.

Янукович відзначив необхідність гармонізувати податкову, адміністративну реформу і реформу місцевого самоврядування.

Він доручив також міністрові Кабміну Анатолію Толстоухову відпрацювати регламент роботи Кабміну, який координувався б з роботою міністерств і відомств, і при цьому налагодити жорсткий контроль за виконанням рішень уряду.

Янукович сказав міністрам, що підбір кадрів в їх міністерствах повинен грунтуватися на професіоналізмі працівників.

На завершення своєї промови Янукович сказав, що хотів би, щоб відносини всередині Кабміну будувалися на довірі.

Він відзначив, що не обов’язково, щоб відносини між ним і міністрами були чудовими, але порадив бути з ним відвертим, оскільки вважає це шляхом до розуміння. «Дуже сподіваюся на наше взаєморозуміння», - сказав він.

На завершення засідання Кабміну, основну частину якого зайняла промова прем’єра, міністр праці та соціальної політики Михайло Папієв узяв слово і попросив Януковича швидше представити нових міністрів в своїх міністерствах.

Янукович пообіцяв, що в суботу з Толстоуховим розробить графік представлення міністрів апаратам міністерств, а власне представлення міністрів планується зробити в понеділок, 7 серпня.

На засіданні Кабміну був відсутній Юрій Луценко.

Янукович із цього приводу відзначив, що не всі члени уряду присутні на першому засіданні, але це відбувається з поважних причин.

Як повідомлялося, Рада в п’ятницю призначила Януковича прем’єром і затвердила новий склад Кабміну.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus