УКРАЇНА

14:15

18.06

Влада

Рада вже може приступити до розгляду кандидатур на посаду суддів КС

0

У парламенті закінчилась перерва, що була оголошена о 10.15. Голова Верховної Ради Олександр Мороз попросив вибачення у депутатів за довгу затримку, оскільки перерва тривала, замість запланованих 15 хвилин, 1 годину п’ятнадцять хвилин, передає УНІАН.

За словами Мороза, затримка пов’язана з тим, що до Комітету з питань правової політики запізно надійшли подання на кандидатів на посади суддів Конституційного Суду і тому рішення комітету було ухвалене лише декілька хвилин тому.

Мороз також нагадав, що, відповідно до Регламенту ВР, голосування повинно відбуватись у таємному режимі.

Голова комітету з питань правової політики Євген Кушнарьов розповів, що комітет розглянув всі 11 кандидатур на посаду суддів КС і рекомендував парламенту розглянути всі без заперечень з боку комітету.

Раніше повідомлялося, що на 5 посад суддів Конституційного Суду від парламенту претендує сім кандидатів. 6 кандидатур внесено головою ВР Олександром Морозом: Тамара Кудлай, Пилип Пилипенко, Петро Стецюк, Галина Балюк, Марія Маркуш, Іван Пижик. Одна кандидатура внесена депутатами від фракції БЮТ – Анжеліка Стрижевська.

Сьогодні ВР планує привести до присяги всіх суддів КС, обраних Верховною Радою, призначених Президентом та З’їздом суддів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus