УКРАЇНА

04:03

21.01

матеріали по темі:

Влада

У Британії видали довідник для інвесторів в Україні

0

Провідний аналітик ринків країн, що розвиваються, компанія Oxford Business Group вперше видала детальне дослідження, присвячене Україні. Як повідомляє «Німецька хвиля», публікація „Emerging Ukraine 2006” дає потенційним інвесторам в українську економіку вичерпні найсвіжіші дані щодо політичної й економічної ситуації в Україні.

Дослідження компанії Oxford Business Group, діяльність якої спрямована на сприяння інвестиціям і ринковим перетворенням, демонструє, що попри політичну нестабільність, ринкові і політичні перетворення в Україні є незворотними, і вона залишатиметься привабливою для прямих капіталовкладень. Поліпшення ділового клімату й потенційне членство в СОТ також позитивно сприймаються інвесторами.

Публікація містить аналіз політичних і економічних подій, які вплинули на стан економіки України минулого й нинішнього років, а також погляди на них ключових гравців, включно з президентом Віктором Ющенком, міністром закордонних справ Борисом Тарасюком й фахівцем Міжнародного інституту економіки Андерсом Аслундом. Дослідження в Україні група фахівців Oxford Business Group проводила протягом близько 10 місяців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus