УКРАЇНА

01:24

24.05

Влада

Пинзеник вважає, що Семенюк безпідставно просить більше грошей

0

Міністерство фінансів стверджує, що Фонд держмайна безпідставно вимагає збільшення видатків на його діяльність, оскільки фінансування видатків зі спецфонду на потреби ФДМУ залежить від діяльності з приватизації самого ФДМУ. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міністерства фінансів.

Як зазначили у прес-службі, фінансування Фонду державного майна в 2006 році здійснюється відповідно до бюджетного законодавства. „Із загального фонду Держбюджету фінансування за січень-липень 2006 року забезпечено на 100%, із спеціального фонду - напряму залежить від суми, що надходить від приватизації, здійснюваної Фондом держмайна (зобов’язання бюджету щодо видатків спецфонду настають в міру надходжень доходів спецфонду на визначені програми – особливість спецфонду)”, - йдеться у повідомленні прес-служби.

У прес-службі також наголосили, що фактично до Бюджету цього року від приватизації державного майна надійшло всього 183,7 млн.грн., що становить лише 8,66% виконання річного плану, а Фонд державного майна згідно Закону про Держбюдет на 2006 рік може використати 1% цих коштів, тобто 1,8 млн.грн.

У прес-службі також зазначають, у зв’язку із недостатньо активною роботою Фонду державного майна щодо приватизації, Фондом прогнозуються надходження від приватизації держмайна до Бюджету у сумі близько 600 млн.грн. „Тобто, за неналежної роботи щодо забезпечення надходжень від приватизації у передбаченій Законом про Держбюджет на 2006 рік сумі, у ФДМУ немає законних підстав вимагати не забезпечених доходами видатків спец фонду”, - наголошують у прес-службі.

Мінфін також наполягає на тому, що ФДМУ повинен забезпечити виконання плану щодо надходження коштів на 2006 рік від приватизації державного майна у повному обсязі, а це дозволить забезпечити і джерело надходжень коштів зі спецфонду на фінансування заходів ФДМУ.

Як повідомлялося, сьогодні Голова Фонду держмайна України Валентина Семенюк звернулася з відкритим листом до Прем’єр-міністра Єханурова з проханням зобов’язати Міністерство фінансів забезпечити фінансування діяльності ФДМУ у 2006 році. Як зазначила Семенюк, внаслідок скорочення на дві третини Мінфіном видатків на діяльність ФДМУ у поточному році роботу Фонду по суті паралізовано.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus