УКРАЇНА

07:06

26.05

Влада

Єхануров стурбований, що крупні ФПГ припинили поповнювати бюджет

0

Прем’єр-міністр Юрій Єхануров стурбований зниженням надходжень коштів до загального фонду державного бюджету від крупних фінансово-промислових груп. Про це він повідомив на засіданні Кабінету Міністрів у вівторок, передають «Українські новини».

«Таке відчуття, що дехто зробив глибокий вдих і не хоче видихати», - сказав він, припускаючи, що зниження надходжень до бюджету пов’язане з політичною ситуацією в країні і можливою зміною Кабміну.

Єхануров додав, що 31 липня на нараді Кабміну було дано доручення зі створення спеціальної робочої групи для контролю за надходженнями до бюджету в окремих областях і від окремих фінансово-промислових структур. «Зараз вийдуть податківці куди треба, допоможуть розібратися», - сказав Єхануров.

Він додав, що всі крупні фінансово-промислові структури, які знизили темпи плати до бюджету в 2006 порівняно з 2005 р., звітуватимуть перед Кабміном.

Єхануров не уточнив, про які саме фінансово-господарські структури йде мова.

За словами Міністра фінансів Віктора Пинзеника, за 7 місяців до бюджету надійшло 50,501 млрд. гривень, тоді як плановий показник становить 50,047 млрд. гривень.

Пинзеник відзначив, що, зокрема, по ПДВ надійшло на 9,2 млрд. гривень більше від передбаченого. В той самий час він відзначив відставання з надходжень до бюджету за податком на прибуток у розмірі 1,8 млрд. гривень.

В цілому, за словами Пинзеника, 16 областей України виконують планові показники з надходжень коштів до бюджету на 100%. Зокрема, найбільше зростання обсягів платежів до бюджету порівняно з аналогічним періодом (за 7 місяців) 2005 року простежується у Волинській - 69%, Запорізькій - 40%, Івано-Франківській - 78%, Сумській - 75% і місті Києві - 31%.

В той самий час Пинзеник повідомив про незадовільні показники з надходження коштів до бюджету в Донецькій області, де надходження склали 69,5% від показника 2005 року за аналогічний період, і по Дніпропетровській області - 85,5% від показників 2005 р. Як повідомлялося, за даними Міністерства фінансів, 12 областей у березні знизили показники з надходжень до бюджету порівняно з минулим роком, особливо Донецька область, що скоротила цей показник у 3 рази, зокрема по податку на прибуток - у 6 разів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

У Держбюджеті-2006 передбачені доходи загального фонду 96 564,4 млн. гривень і витрати - 108 245,2 млн. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus