УКРАЇНА

21:50

21.05

Влада

S&P присвоїв Криму рейтинг

0

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s (США) присвоїло Криму довгостроковий кредитний рейтинг по зобов’язаннях в іноземній валюті В+.

Про це говориться в повідомленні рейтингового агентства, передають «Українські Новини».

Прогноз рейтингу «стабільний».

Також був присвоєний кредитний рейтинг за національною шкалою uaA+.

Згідно з оцінками експертів S&P, рівень рейтингу Криму обумовлений низькою фінансовою гнучкістю у зв’язку з централізованою управлінською політикою кримського уряду, а також високою залежністю від бюджетних трансфертів.

Також на рейтинг істотний вплив мають низький розвиток внутрішньої інфраструктури Криму і необхідність поліпшення фінансової стабільності.

В той самий час, позитивний вплив на рейтинг мають відсутність істотних заборгованостей, економічне зростання обумовлене зручним розташуванням півострова.

Рейтинг uaA+ відображає помірно високу здатність емітента своєчасно і повністю виконувати свої боргові зобов’язання щодо інших українських емітентів.

Як повідомлялося, рейтинги групи В означають відносно високу вразливість за наявності несприятливих комерційних, фінансових і економічних умов, проте наразі є можливість виконання боргових зобов’язань у строк і в повному обсязі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus