УКРАЇНА

06:49

26.05

Влада

Ющенко розповів Качинському, що відбувається в Україні

0

Президент Віктор Ющенко розглядає Універсал національної єдності як важливий крок на підтвердження незмінності зовнішнього та внутрішнього курсів України. Про це він сказав у ході телефонної розмови з Президентом Польщі Лєхом Качинським, повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

За інформацією прес-служби, під час розмови Президент України виклав своє бачення внутрішньополітичної ситуації в державі. Ющенко також поінформував свого польського колегу про проведення загальнонаціонального круглого столу за участю представників парламенту та громадськості, ініційованого Президентом України задля вирішення парламентської кризи.

Ющенко підкреслив, що бачить своє головне завдання у тому, щоб зберегти єдність країни і зробить все, щоб усі політичні сили, представлені в парламенті, об’єдналися навколо цієї ідеї.

Співрозмовники також обговорили двостороннє співробітництво України та Польщі. Йшлося, зокрема, про відновлення роботи консультаційного комітету Президентів двох країн.

Глави держав, крім того, торкнулися теми європейської та євроатлантичної інтеграції України. В цьому контексті Качинський ще раз засвідчив, що Польща підтримує зусилля України в її євроатлантичному курсі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus