УКРАЇНА

14:17

18.06

Влада

Луценко не має доказів вбивства Кравченка

0

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не має нових доказів того, що колишнього міністра МВС Юрія Кравченка було вбито. Про це Луценко сказав в інтерв’ю «Україні молодій».

„Це все журналістські провокації в гарному сенсі цього слова. Журналістка одного з телеканалів запитала мене про це, я сказав, що в мене, як i раніше, є сумніви в завершеності слідства щодо загибелі Кравченка. Вона до Генпрокурора i каже: «Луценко тільки що сказав, що в нього є нові докази!» I чує у відповідь, що тоді ГПУ, звичайно ж, порушує кримінальну справу”, - сказав Луценко.

„Але на сьогодні нічого нового по цій справі немає, а в мене ті ж самі сумніви, що були й півроку тому. З Генпрокурором Медведьком ми здзвонилися, я йому переповів підстави для своїх сумнівів, i все. Ну, а як будуть далі розвиватися події — чи він порушить по-новому кримінальну справу, чи запросить мене для надання офіційних свідчень, побачимо”, - додав він.

Луценко також зазначив, що його сумніви щодо самогубства Кравченка грунтуються на двох речах. „Перше — на неповноті, з мого погляду, проведеної судово-медичної експертизи. Мені здається, що там були упущені ключові запитання, які давали б необхідні відповіді: чи це самогубство чи вбивство”, - сказав він.

„I друге — відомий факт, що ще до парламентських виборів 2002 року у Черкаській області була спроба самогубства одного начальника облуправління міліції. Невдала спроба. I тоді нині покійний генерал Кравченко неодноразово виховував своїх підлеглих i казав, що справжній чоловік має стрілятися у висок, а все інше — є непристойним”, - додав міністр.

„Дуже багато моїх співробітників тут, у МВС, про це пам’ятають і вважають, що, роблячи навпаки, він демонстрував, що робить це не з доброї волі. Але це лише мої припущення. А щодо експертизи... очевидно, треба було б експертам поставити низку конкретніших запитань i отримати на них грунтовні відповіді. Підтвердять експерти, що це самогубство, значить, так воно i є, але не ставлячи цих запитань, ми лишаємо їх без відповіді”, - зазначив Луценко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus