УКРАЇНА

16:29

22.05

Влада

«Регіони» звинуватили «Нашу Україну» в шантажі

0

Партія регіонів заявляє, що не визнає тиску і шантажу достроковими виборами під час переговорів в рамках «круглого столу». Про йдеться в заяві Президії Політради Партії регіонів, текст якої є у розпорядженні «proUA».

«Регіони» наголошують, що розглядали «круглий стіл», ініційований Президентом, як можливість рівноправного діалогу антикризової коаліції з «Нашою Україною».

«Позиція, зайнята на переговорах «Нашою Україною», свідчить, що політична сила, котра отримала на виборах менш ніж 14 відсотків голосів виборців і, має лише 80 місць в Парламенті, поставила мету нав’язати можливій коаліції в широкому форматі свою ідеологію і керувати більшістю. При цьому як інструмент тиску використовувалися відвертий шантаж і залякування достроковими виборами. Така позиція – це безвихідь», - заявляють в Партії регіонів.

«Партії регіонів, що перемогла на виборах, було поставлено умову – фактично відмовитися від своєї програми, яка була підтримана більшістю виборців», - наголошено в заяві.

У «Регіонах» також відзначають, що «принизливі за своєю суттю пропозиції супроводжувалися пропагандистською кампанією в ЗМІ, що ображає нас і наших партнерів по коаліції».

Партія регіонів наголошує, що такий шлях вона рішуче відкидає. «Ми не сприймаємо торги, як форму політичного діалогу. Про це ясно і чітко заявив наш Лідер Віктор Янукович на засіданні Політради Партії 28 липня поточного року: «Мені не потрібна посада Прем’єр-міністра ціною ганьби і зради наших виборців. Для мене не те, що погодитися на таке прем’єрствування, навіть слухати це принизливо. Прем’єрствування для мене не мета, а засіб. Мета для мене – об’єднання України, поліпшення життя кожної української сім’ї. І щоб світ поважав нас», - йдеться в заяві.

«Ми не дозволимо принижувати нашу партію, наших партнерів, кожного народного депутата, що входить в коаліцію», - наголошується в заяві.

«Ми не визнаємо шантаж і ультиматуми. Будь-які погрози розпуску Парламенту є порушенням не тільки Конституції і Законів України, але й відступом від фундаментальних основ світової і європейської демократії», - підкреслюють в Партії регіонів.

У заяві також йдеться, що антикризова коаліція готова до формування професійного коаліційного уряду. «У Президента залишилися три дні для виконання свого конституційного обов’язку – внесення кандидатури Віктора Януковича до Парламенту», - нагадують в Партії регіонів.

«Будь-які неконституційні дії лише загострять політичну кризу в країні. Відповідальність за це повністю ляже на Президента України», - йдеться в заяві Партії регіонів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus