УКРАЇНА

07:15

22.05

Влада

Круглий стіл продовжать у понеділок

0

Відкрите засідання круглого столу відбудеться не раніше понеділка, 31 липня. Про це «proUA» повідомили у прес-службі глави держави.

„Круглий стіл домовлено продовжити після внутрішніх консультацій політичних сил-учасниць переговорів, які відбудуться у суботу і неділю”, – повідомив перший заступник Глави Секретаріату Президента України Іван Васюник.

За його словами, на переговорах, які завершилися у суботу о 4:30 було погоджено переважну більшість пріоритетних питань державного розвитку, викладених в Універсалі національної єдності.

За словами Васюника, до числа питань, які потребують додаткового обговорення, належать політичні формулювання завдань, що стосуються реалізації державної мовної політики, збереження цілісності, унітарності та соборності України, європейської та євроатлантичної інтеграції України та подальшої діяльності в рамках ЄЕП. „У переговорах дотримано чітку лінію Президента щодо незмінності внутрішнього і зовнішнього курсу держави”, - наголосив він.

«Президент підтверджує свою послідовну позицію щодо необхідності консолідації відповідальних політичних сил країни, відмови від неперспективних і надуманих політичних установок і досягнення консенсусу навколо вирішення питань, що штучно роз’єднують суспільство, стосуються гарантування безпеки держави та забезпечення добробуту і спокою громадян», – підкреслив Іван Васюник.

Секретаріат Президента у суботу, 29 липня, та неділю, 30 липня, працює у робочому режимі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus