УКРАЇНА

05:51

21.05

Влада

Міноборони США допоможе розміновувати склади в Новобогданівці

0

Міністерство оборони США має намір допомогти Україні в розміновуванні технічної території артилерійських складів в Новобогданівці (Мелітопольський район Запорізької області), де 23 липня 2005 року виникла пожежа осередкового характеру з подальшою детонацією боєприпасів.

Про це мовиться в повідомленні Центру пропаганди Головного Управління Міністерства з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Запорізькій області, передають «Українські Новини».

Згідно з повідомленням, 26 липня на території бази побували представники Міноборони США на чолі з представником Комітету з питань вибухових речовин Міноборони США Джері Вордом.

Також у складі групи були фахівці сухопутних військ США, які займаються питаннями вибухонебезпечних речовин і представники американських сухопутних військ в Європі. «Наша мета - обмінятися досвідом робіт з утилізації вибухонебезпечних речовин», – зазначив Ворд.

Американські фахівці продемонстрували в Новобогданівці спеціальний сканер, який дозволяє перевірити вибухонебезпеку підозрілого предмету, а також отримати уявлення про процеси, що відбуваються всередині нього.

«У свою чергу, наші фахівці ознайомили з технічним та інженерним оснащенням українських саперів, методиками знищення ВНП, а також провели їх на вже очищені від боєприпасів території», - мовиться в повідомленні Центру пропаганди.

Згідно з повідомленням, американці позитивно оцінили відкритість доступу до інформації про стан справ в Новобогданівці, що відобразять в своїх звітах для Міноборони США.

Як повідомлялося, в кінці березня піротехніки МінНС відновили роботи з розмінування технічної території артилерійських складів в Новобогданівці.

МінНС має намір розміновувати 45% технічної території артилерійських складів в Новобогданівці до кінця 2006 року.

Раніше Кабінет Міністрів виділив 46,586 млн. гривень на 2006-2008 роки на програму ліквідації наслідків пожеж на території 275-ої артилерійської бази ракет і боєприпасів в Новобогданівці, подіям 6 травня 2004 року і 23 липня 2005 року.

У вересні 60 піротехніків МінНС почали розмінування технічної території артилерійських складів в Новобогданівці. Загальна площа території, яку займає база боєприпасів, складає 263 га. До пожеж на цій території знаходилося 107 місць зберігання боєприпасів (36 сховищ і 71 майданчик відкритого зберігання).

6 травня 2004 року і 23 липня 2005 року на складах в Новобогданівці виникали пожежі з подальшою детонацією боєприпасів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus