УКРАЇНА

15:42

20.07

Влада

Робоча група узгодила всі пункти Універсалу, крім НАТО

0

Засідання робочої групи з узгодження тексту Універсалу національної єдності завершено.

Про це повідомив лідер фракції СПУ Василь Цушко.

За його словами, неузгодженим залишилося лише формулювання питання щодо НАТО. «Знайдемо спільну мову по НАТО, буде узгоджено весь текст», - сказав Цушко.

«Ми пройшли по мовам, і питання знято. Всі погодились із записом у Конституції, що є державна українська мова і захист російської і інших мов. Ми знайшли спільну мову в питаннях релігії», - додав він.

Цушко також зазначив, що пропозиція СПУ щодо відмови від ревізії конституційної реформи «пройшла». За його словами, формулювання вже узгоджене і звучить так: «Спираючись на встановлену чинною Конституцією організацію державної влади, продовжити удосконалення конституційного регулювання суспільних відносин в Україні». «Тобто всі визнають, що діє конституційна реформа. Вона визнається, але її варто удосконалити», - додав член СПУ.

Він також зазначив, що питання про коаліцію у цьому документі не розглядається, але «якщо буде розширена коаліція, то вона бере на себе обов’язки його (документ) виконувати».

На питання, чи підпише цей документ фракція комуністів, він зазначив, що учасники робочої групи відправилися до своїх лідерів для того, щоб обговорити з ними документ. «Якщо зараз погодиться керівництво Компартії, тоді підпишуть», - додав Цушко.

На питання, чи свідчитиме підписання цього універсалу про створення нової коаліції, Цушко відповів: «Ніхто не приховує, що після підписання універсалу наступна тема – це розширення коаліції».

За його оцінкою, інформація щодо проведення круглого столу з’явиться після того, як лідери ознайомляться з внесеними змінами.

Нагадаємо, робоча група складається з народних депутатів та представників Секретаріату Президента: Микола Азаров (Партія регіонів), Олена Лукаш (Партія регіонів), Петро Порошенко («Наша Україна»), Роман Зварич («Наша Україна»), Ярослав Мендусь (Соціалістична партія), Василь Цушко (Соціалістична партія), Леонід Грач (Комуністична партія), а також перший заступник Глави Секретаріату Іван Васюник, радники Президента Микола Полудьонний, Ігор Коліушко, керівник Головної державно-правової служби Жанна Докторова.

За матеріалами «Української правди»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus