УКРАЇНА

05:27

24.05

Влада

Свідоцтва про навчання водіїв подешевшають?

0

Антимонопольний комітет України (АМК) рекомендував Департаменту ДАІ МВС України переглянути неправомірне підвищення вартості бланку свідоцтва про підготовку водія. Про це «proUA» повідомили в прес-службі АМК.

Починаючи з квітня ц.р. вартість свідоцтва зросла більш ніж у 100 разів – з 53 коп. до 62 грн. 55 коп. за бланк. Департамент ресурсного забезпечення МВС пояснив це введенням нового зразка документу, який наділений додатковими голографічними знаками захисту.

Проте, АМКУ переконаний, що багатократне зростання вартості бланків є невмотивованим. Комітет вважає, що такі дії органу влади містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Міністерство внутрішніх справ на виконання рекомендацій АМК повідомило, що розробляє новий технічний опис бланка свідоцтва. Після його затвердження відбудеться тендер, який і визначить виробника бланків за найнижчою ціною.

Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв з цього приводу зазначив: “Ці свідоцтва продаються централізовано, у людей відсутня альтернатива. Але якщо у споживачів немає вибору, то це не означає, що з них треба стягувати плату втридорога. Тим більше, що свідоцтво є лише проміжним документом, на підставі якого видається посвідчення водія. Безумовно, втручання Комітету дозволило заощадити кошти сотням тисяч майбутніх водіїв”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus