УКРАЇНА

03:23

24.05

Влада

Мороз знає формулу виходу з кризи

0

Спікер Олександр Мороз вважає, що формулою виходу з кризової ситуації є створення широкої коаліції і формування уряду. Про це він заявив під час засідання круглого столу, за участю президента Віктора Ющенка.

«Якщо ми створимо широку коаліцію, сформуємо кабінет міністрів, інші питання можна буде вирішити безперечно», - заявив Мороз.

«Який механізм? Це домовленості і пошук компромісу. Інших варіантів немає», - додав Мороз. Він також вважає, що для початку потрібно визначитись, чи визнають політичні сили результати виборів.

«Друге, чи ми бачимо проблему розколу суспільства України по лінії Схід і Захід. Перше і друге те, що ми повинні вкласти в основу нашої розмови у пошуку варіантів розв’язання проблеми».

«Формула вирішення проблеми – це розширення коаліції у Верховній Раді, куди повинні увійти представники різних політичних сил. Тоді ми даємо сигнал для суспільства, створюємо умови, що б ця проблема була знята», - наголосив Мороз.

Він також зазначив, що запропонований документ для підписання, можна взяти за основу та підписати.

В той же час він припустив, що не варто називати цей документ Універсалом національного єднання, як це пропонував президент Віктор Ющенко. «Слово «Універсал» стосується акту від гетьмана, одного органу або що. А тут представники і громадськості і різних гілок влади і громадськості», - сказав Мороз.

«Тут би краще було або пакт, або засади, основи, тощо. Бо від широкого кола представників слово Універсал не дуже годиться», - наголосив він.

Він також запропонував внести декілька правок у документ.

За матеріалами «Української правди»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus