УКРАЇНА

00:17

21.05

Влада

Українці шлють Ющенку телеграми

0

До Секретаріату Президента надходять телеграми від громадян, громадських організацій та колективів із реакцією на парламентську кризу та пропозиціями щодо її подолання. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Президента.

Станом на 25 липня Головна служба політичного аналізу Секретаріату опрацювала 879 таких телеграм, адресованих Главі держави.

Автори половини звернень (441 телеграма) висловлюються проти кандидатури Віктора Януковича на посаду Прем’єр-міністра. Переважна більшість таких повідомлень надійшла з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Тернополя, Херсона, Запорізької, Тернопільської та Херсонської областей.

На підтримку кандидатури Януковича отримано 14 телеграм. На підтримку Арсенія Яценюка – 43, Юрія Єханурова – 22, нейтрального кандидата – 137.

За розпуск парламенту висловлюються автори 187 телеграм. Більшість із них – жителі Києва, Запоріжжя, Харкова, Київської, Луганської та Сумської областей.

За термінове відновлення роботи Конституційного Суду України висловилися автори 160 телеграм. Вони надійшли переважно з Києва, Запоріжжя, Харкова, Херсона, Київської та Херсонської областей.

Свою позицію щодо необхідності скасування політичної реформи висловили автори 328 повідомлень, які надійшли здебільшого з Києва, Запоріжжя, Харкова, Херсона, Київської та Херсонської областей.

87 звернень стосуються об’єднання країни. Схожі тези викладені в більшості телеграм.

У 179 повідомленнях йдеться про підтримку політики Президента. Ці телеграми надійшли переважно з Києва, Харкова, Чернігова і Херсона.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus