УКРАЇНА

18:36

24.05

Влада

Ющенко заявляє, що не реагуватиме на ультиматуми

0

Президент України Віктор Ющенко заявляє, що на ультиматуми реагувати не буде. Про це глава держави сказав 26 липня в інтерв’ю провідним інформагентствам і телеканалам країни, передають «Подробиці».

Зокрема, коментуючи останні виступи низки політичних лідерів і телезвернення голови Верховної Ради України Олександра Мороза (від 24 липня), Президент заявив, що вважає неприпустимою апеляцію до суспільства і вулиці ради вирішення політичних проблем. «Я вимагаю одного - керуватися виключно законом», - зазначив Ющенко.

Відповідно, заявив Президент, «не варто навіть входити в дискусії з темою про можливе застосування в Україні силового варіанту». «Є один шлях - сідати за стіл переговорів, а на ультиматуми я реагувати не буду», - сказав Ющенко і заявив, що всім політичним силам слід відмовитися від формування ілюзії тиску на Президента».

А тих, хто веде мову про застосування сили, Президент попередив: «Слід пам’ятати, хто посіє вітер, матиме бурю». «На дію завжди буде протидія, тому остання, до чого треба апелювати - до громадян, щоб захистити демократію», - підкреслив Ющенко.

24 липня ввечері у зверненні до українського народу на Першому національному каналі голова ВР Олександр Мороз заявив, що Верховна Рада не підкориться незаконному указу президента України про розпуск парламенту. Він висловив упевненість, що у президента України немає підстав для розпуску парламенту.

За словами Мороза, сьогодні наша держава стоїть на порозі серйозного випробування, українське суспільство в результаті політичних інтриг розколене на Захід і Схід.

Мороз закликав політичні сили не повторювати чужих помилок. «Пригадаємо Росію 1993 року, коли в результаті політичних інтриг загинули сотні людей. Це було б ганьбою для держави», - сказав він, додавши, що право сили не може підмінити закон.

«Розпуск парламенту спровокував би цивільний конфлікт, а це нічим не виправдана трагедія, за яку комусь довелося б відповідати. Громадяни України мають право вимагати від політиків, яким вони довірили майбутнє держави, стабільності, відповідальності і впевненості у завтрашньому дні», - зазначив голова ВР.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus