УКРАЇНА

14:49

27.05

Влада

Партія Литвина вимагає припинити „сходняки” і зібрати „круглий стіл”

0

Народна Партія підтримує ідею проведення „круглого столу” для врегулювання політичної кризи у державі. Про це йдеться у заяві Політвиконкому Народної Партії, текст якої є у розпорядженні «proUA».

„Народна Партія вимагає припинити «сходняки» і провести справжній політичний круглий стіл, як це було зроблено у 2004 році, під час найгостріших подій”, - йдеться у заяві.

„Має відбутися круглий стіл політиків, які мають моральне право, інтелект та досвід визначення шляхів виходу з системної політичної кризи. В цивілізованій країні переговори не повинні проходити у формі «сходняків»”, - говориться у заяві.

Народна Партія також вважає безпрецедентним вчорашнє рішення парламенту про скасування відставки уряду Єханурова. У партії вважають, що подібні рішення перетворюють політичний процес на театр абсурду. „Якщо користуватися такою логікою, то можна так само легко визнати обрання нинішнього Президента, за результатами третього туру виборів, нелегітимним, скасувавши відповідну постанову парламенту, яка передувала цьому голосуванню!”, - говориться у заяві.

Народна Партія констатує, що „сьогодні політична проституція поставлена на конвеєр”. „Депутати готові на все заради свого збереження у Верховній Раді. Відбувається тотальна дискредитація інституту парламентаризму силами самих «народних обранців», - йдеться у заяві.

Партія звернулася до народних депутатів з вимогою „припинити цинічне маніпулювання Законами та Конституцією України заради збереження власних місць у парламенті”. „Правова вакханалія не зможе бути підґрунтям справжнього діалогу, якого вимагає український народ”, - наголошується у заяві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus