УКРАЇНА

01:06

22.05

Влада

БЮТ не буде підігравати Морозу і закликає НУ зробити так само

0

Фракція БЮТ не братиме участі в запланованому на сьогодні політичному круглому столі. Таке рішення фракція БЮТ ухвалила на засіданні в середу, повідомляє кореспондент «proUA»

У заяві фракції з цього приводу наголошується, що заява Мороза про проведення політичного круглого столу за участю політичних сил, політологів і журналістів є спробою втягнути Україну у відкритий фарс і очевидну імітацію політичного процесу.

Фракція також зазначає, що їй незрозумілі ні мета, ні сенс проведення такого заходу. «Наша політична команда апріорі не збирається ні об’єднуватися з кризовою коаліцією, ні розробляти з ними спільну позицію», - говориться в заяві.

Члени БЮТ вважають, що проведення такого круглого столу потрібне самому Морозу, оскільки, на їхню думку, він хоче імітувати хоч якусь політичну діяльність на тлі створеної ним парламентської кризи.

У заяві також вказується, що допоки президент не вирішить питання розпуску парламенту, «всі розмови за круглими, квадратними і овальними не мають жодного сенсу». Крім того депутати БЮТ наголошують, що фракції не потрібні ніякі посади в цей критичний для України час, які «будуть роздаватися пачками під час круглого столу». «Ми не будемо підігравати Морозу в його спробі імітувати політичну стабільність», - сказано в заяві.

Фракція БЮТ також звернулася до фракції «Наша Україна» із закликом не брати участі в круглому столі.

Перед ухваленням цієї заяви лідер БЮТ Юлія Тимошенко повідомила, що сьогодні вранці вона зв’язувалася із Секретаріатом Президента і не отримала ствердної відповіді про намір глави держави брати участь в засіданні круглого столу.

Нагадаємо, напередодні Голова Верховної Ради Олександр Мороз оголосив про намір провести в середу, після 14.00, в Маріїнському палаці круглий стіл за участю президента і всіх політичних сил щодо виходу з теперішньої кризової ситуації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus