УКРАЇНА

06:38

27.05

Влада

Москаль стурбований земельними проблемами в Криму

0

Постійний представник президента України в Автономній республіці Крим Геннадій Москаль провів напередодні нараду з керівництвом правоохоронних і контролюючих органів АРК, повідомляє «КоммерсантЪ Украина».

За словами радника представництва президента України в АРК Людмили Мохової, в ході наради пан Москаль виявив стурбованість тим, що останнім часом в Криму «йде системна криза влади».

Зокрема, на території міста Судака знаходиться 8 пікетів, в яких беруть участь як кримські татари, так і представники слов’янських національностей, в місті Ялті – 5, Алушті – 1, Сімферополі – 12, Євпаторії – 1, районі Бахчисараї – 1, Сімферопольському районі – 15. На думку постпреда президента в АРК, дані факти свідчать про те, що земельними питаннями органи місцевої влади «не займалися, не займаються і не бажають займатися».

«Замість того, щоб перевести вказані пікети в русло переговорів, систематизувати кількість тих, що потребують земельних ділянок, як кримських татар, так і росіян, українців, вірмен, болгар і представників інших національностей, з’ясувати, скільки таких осіб є і чи мають вони на це законне право, від представницької і виконавчої влади йдуть тільки заяви, які нічим не підкріплюються, окрім шаблонних фраз – питання вирішується, воно знаходиться на особливому контролі, ведуться переговори і т.д., - вважає пан Москаль. – Проте за вказаний час жоден з учасників протесту не отримав земельну ділянку згідно з рішенням місцевих органів влади».

В зв’язку з цим кримський постпред президента рекомендує Раді міністрів і органам місцевого самоврядування АРК «перекласти вирішення проблем з «веселкових ілюзій», які видаються для засобів масової інформації, в конкретне, практичне русло».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus