УКРАЇНА

06:11

23.05

Влада

Генпрокуратура: Відеозапис Тимошенко – справжній

0

Експертиза встановила істинність відеозапису у справі про організацію Юлією Тимошенко дачі хабара суддям. Як повідомляють «Українські Новини», про це заявив заступник керівника прес-служби Генеральної прокуратури Юрій Бойченко.

За його словами, експертиза встановила істинність відеозапису і визначила, що аудіозапис робився одночасно з відеозаписом. Бойченко також сказав, що слідство встановило, що Володимир Боровко, який зробив заяву про те, що Тимошенко намагалася організувати дачу хабара суддям, був зарахований у штат її помічників у липні минулого року за розпорядженням самої Тимошенко. Крім того Бойченко сказав, що встановлені і допитані судді Верховного Суду, яким нібито пропонувався хабар за те, щоб залишити в чинності рішення Апеляційного суду Київської області, відповідно до якого було визнано незаконним порушення кримінальної справи проти Тимошенко. Проте імен суддів Бойченко не назвав.

Нагадаємо, що в червні 2004 року Генпрокуратура попросила Верховну Раду дати згоду на притягнення Тимошенко до кримінальної відповідальності за організацію дачі хабара. Підставою послужила заява Боровка, який назвався помічником Тимошенка і повідомив, що вона дала йому велику суму грошей і просила передати їх судді, щоб той звільнив з-під варти її свекра Геннадія Тимошенка й екс-головного бухгалтера корпорації «ЄЕСУ» Антонину Болюру.

Сама Тимошенко заявила, що кримінальну справу проти неї сфальсифіковано, як і відеоматеріал. За її словами, на відеоплівці зображено зустріч з людьми, що повідомили їй про те, що їм відомі три людини в силових структурах, які безпосередньо брали участь в убивстві журналіста Георгія Гонгадзе. Тимошенко сказала, що вона не могла не зустрітися з цими людьми після такої заяви. Вона сказала, що аудіозапис був змонтований з різних розмов і потім, за участі Служби безпеки, накладений на відеоряд.

Тимошенко також зверталася в Печерський районний суд зі скаргою на дії Генпрокуратури, що відмовилася порушити кримінальну справу проти Боровка, але Печерський суд не знайшов у діях Боровка складу злочину.

30 червня 2004 року Комітет Ради з питань регламенту депутатської етики й організації роботи парламенту рекомендував спікерові Володимиру Литвину відхилити подання Генпрокуратури.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus