УКРАЇНА

15:38

20.07

Влада

Ліві партії висунули Мороза, Симоненка і Вітренко

0

Сьогодні з’їзди Соцпартії, Компартії і Прогресивної соціалістичної партії висунули кандидатами в президенти своїх лідерів – Олександра Мороза, Петра Симоненка і Наталію Вітренко. Про це повідомляють «Українські Новини».

На з’їзді Соціалістичної партія України за рішення висунути лідера партії Олександра Мороза кандидатом в президенти проголосували 372 делегати з 375.

У передвиборній програмі Мороза сказано, що він виступає за контрольовану цінову політику і державну монополію на стратегічну сировину, енергетику, транспорт, алкогольну і тютюнову промисловості, за підвищення мінімальної зарплати і пенсій до 400 гривень та за повернення протягом 5 років громадянам знецінених заощаджень радянських часів.

Мороз також виступає за державні довгострокові кредити для придбання житла для всіх молодих родин, за виборність керівників місцевої влади, за створення за рік 1 млн. робочих місць і повернення в Україну тих, хто виїхав на заробітки.

Лідер Соцпартії виступає за позаблоковий статус України, за розвиток рівноправних, взаємовигідних відносин із сусідами, у першу чергу з Росією і Європейським Союзом, та за термінове виведення українських миротворців з Іраку.

З’їзд призначив уповноваженим представником Мороза на виборах президента депутата Йосипа Вінського.

На з’їзді Прогресивної соціалістичної партії за висунення її лідера Наталії Вітренко одноголосно проголосували 296 делегатів.

На з’їзді Комуністичної партії за висунення лідера Петра Симоненка кандидатом у президенти одноголосно проголосували 296 делегатів.

Нагадаємо, що під час виборів президента у 1999 році Мороз набрав 11,29% голосів і не пройшов у другий тур виборів. За Вітренко проголосували 10,97% виборців, вона також не пройшла у другий тур. За Симоненка проголосували 22,24% виборців, він пройшов у другий тур, однак програв Леоніду Кучмі. Кучма у другому турі набрав 56,25% голосів виборців, а Симоненко 37,80%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus