УКРАЇНА

06:19

23.05

Влада

Україна і Росія ще поспілкуються стосовно скасування ПДВ на експорт нафти і газу

0

Україна і Росія домовилися продовжити переговори про скасування податку на додану вартість на експорт нафти і газу в Україну і про скасування вилучень із режиму вільної торгівлі двох країн до вересня, - повідомляють «Українські Новини».

Про це на прес-конференції заявили Прем’єр-міністр Віктор Янукович і Прем’єр Росії Михайло Фрадков по завершенні 10-го засідання Міжурядової україно-російської комісії зі співробітництва.

Янукович відзначив, що у вересні відбудеться черговий раунд переговорів з питання формування Єдиного економічного простору, на якому, за його словами, сторони впритул підійдуть до створення зони вільної торгівлі.

За словами Януковича, вони з Фрадковим поставили завдання перед експертами до вересня домовитися про значне скорочення строків скасування вилучень із режиму вільної торгівлі. «Ми ставимо завдання експертам значно скоротити строк (скасування вилучень), і на вересень, я думаю, що перелік товарів, які підлягають вилученню, у цьому списку буде значно розширений», - сказав Янукович.

Говорячи про переговори сторін щодо скасування Росією ПДВ на експорт в Україну нафти і газу, Фрадков відзначив, що робота продовжується, тому що питання дуже важливе і одночасно дуже складне. «До роботи залучені всі зацікавлені структури. Сподіваємося, що ми зможемо домовитися. Чергова спроба буде зроблена найближчим часом», - сказав Фрадков.

Нагадаємо, що, відкриваючи засідання комісії, Янукович підкреслив прагнення України прискорити скасування вилучень із режиму вільної торгівлі, відзначивши, що українську сторону не влаштовує вказаний строк повного скасування вилучень до 2012 року.

Зараз сторонами підготовлений графік поетапного скасування вилучень із режиму вільної торгівлі між Україною і Росією, за яким передбачається скасування вилучень, починаючи із серпня нинішнього року до повного їх скасування у 2012 році.

Цього року планується виключити з переліку вилучень кондитерські вироби, у 2007 - спирт, у 2012 - цукор.

Українська сторона розраховувала в ході засідання міжурядової україно-російської комісії підписати угоду про порядок стягування непрямих податків у взаємній торгівлі з Росією, що передбачає скасування стягування Росією ПДВ на експорт нафти і газу в Україну з 1 січня 2005 року.

Росія оцінює збитки для свого бюджету від скасування ПДВ на експорт нафти і газу в Україну в 800 млн. доларів щорічно.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus